Spřátelené chovatelské stanice koček plemene
BIRMA, POSVÁTNÁ KOČKA BARMSKÁ.. 
 

"RYVE NOSTRA"
Iveta Horynová
Nové Strašecí
tel.: 604285422

birma@birma.cz


orientační ceny koťat

"SWEET TEDDY"
Lenka Hrabová
Praha
tel.:
602667337

náš chov
/info obou  chov. stanice dohromady/

podmínky prodeje koťat
/info obou  chov. stanice dohromady/
naše vrhy
/info obou  chov. stanice dohromady/
koťátka
/info obou  chov. stanice dohromady/
na mazla a nebo do chovu? s PP nebo bez PP

něco více o našich kočičkách...

Obě chovatelky vzájemně úzce spolupracují, mají stejné podmínky prodeje, obě mají přehled o vrzích a plánech obou stanic. Proto plánované vrhy, očekávaná, nově narozená koťátka, či koťátka k odběru a spoustu dalších informací můžete najít na společných stránkách www.birma.cz, případně se informovat u kterékoliv z nich.
....
Chovatelství je nejen koníček, ale i láska.
Chovatelé jsou různí.
Někteří si pomáhají, předávají si zkušenosti a vzájemně z nich čerpají.Některé nedobré, smutné i tragické zkušenosti pomohou jiným, aby je nepotkalo totéž, případně se zmírnil dopad následků některých nezdarů, nepříjemností a nesnází.
Každý, kdo začal chovat, čelí obavě, že jednou může nastat smutná zkušenost, či tragédie. Každá slza a bolest v srdci je zkušeností do budoucna a je jen na nás, jak kterou zkušenost "použijeme", jak se zachováme. Chovatelství má mnoho krásných, veselých, potěšujících a radostných chvil..
Chovatelství přináší nové zkušenosti, nové přátele, ale bohužel, někdy i nepřátele. Vše je o lidech..
Chovatelství má, bohužel, i stinné stránky. Jednou z mnoha je i ZÁVIST, NEPŘEJÍCNOST, LIDSKÁ ZLOBA a ZÁŠŤ, která je hnací silou pro ty, kteří využijí každou špatnou zkušenost druhého jen ve svůj prospěch a někdy i tak, že ji obrátí proti tomu, kdo ji prožil. ...Jakoby nestačilo, že se musí člověk vyrovnat s prožitkem samotným.
Někteří si špatné a zlé zprávy dokonce i vymýšlejí, ve snaze poškodit ostatní chovatele, kteří jsou třeba jen momentálně úspěšnější a nebo ani nejsou, ale jsou přece považováni za konkurenci, nikoli za "jednoho z nás".
Chcete-li se vydat touto cestou, cestou chovatelství, počítejte i s tím, že se setkáte s některými báječnými lidmi, ale také možná s někým, kdo vás pomluví, vymyslí si o vás lživé informace, případně vaši smutnou zkušenost použije proti vám.
Setkáte se ale jistě i s těmi, kteří se díky chovatelství stanou vašimi opravdovými přáteli a podají vám pomocnou ruku, když bude třeba....

Tabulky přehledu vrhů obou chov. stanic
"Ryve Nostra"
a "Sweet Teddy":

Přehled vrhů chovné stanice Ryve Nostra:

 

 

Přehled vrhů chovné stanice Sweet Teddy:
A B C D E F G H CH I J

 

Zpět na úvodní stranu